Tayna - Aje Lyrics
Aje No Lyrics. Aje If you know the lyrics you can send us.
Other Lyrics by Artist

Rand Lyrics

Tayna Aje Comments
 1. Lejla Beqiri

  Tayna is a queen love you tayna👑💖❤

 2. Muharrem Krasniqi

  Tayna ma e mira

 3. muti kaka

  Kush oshte ka tayna dhe ledri like

 4. SANTI GAMING and ANA BABYGIRL

  like dhe subcribe kush e ndegjon kete kenge ne 2020

 5. anisa Krasniqi

  Tayna king🖕🖕

 6. Aurora Edonisa

  Like kush edon mes shumti taynen prej melindes ose rines sorry melinda rina amso sorry

 7. rinor rinor

  Dy kengtaret qe i dua me shume

 8. Armend Krasniqi

  Ju lumte

 9. Genti Kondackciu

  Je ylli im

 10. shazine aliu

  Po and I have a few questions that I think you may be able Zemra

 11. shazine aliu

  Ertqewpoemnzvs

 12. shazine aliu

  Emaosenze
  Rfataf
  Wje aje azj

 13. Deea Stefy

  🇷🇴 ❤️->🇦🇱

 14. Sonny Black

  Fuking embarrassing

 15. fero fans

  Like kush e dgjone 3.4 her

 16. Kejsan & Kajla

  30 M 🔥🔥😍😍

 17. Blerta Xhaferi

  Shum e bukur je edhe kenga po ashtu suksese per me tej

 18. Romain Merrien

  Love it

 19. erijona zeneli

  Like kush është fans i Taynes dhe i Ledrit ✨✨❤️❤️❤️💖💖😍😍💋💋💋

 20. Arta Abduli

  *Çifti më i mirë jeni*
  *Love you* *TAYNA*
  *Love you* *LEDRI VULA*

 21. Liana Ponik

  Shoqja jem ty té pélqen❤️❤️💋❤️💋tyana

 22. doruntina Shala

  si menoni kush ash ma i mir
  tayna -like
  ledri-comment

 23. Enes Ajdarii Enes

  brav👍👍👍👍👍

 24. klara bardhi

  Like tayna
  Coment rina
  Une tayna

  Rita Raco

  Une tayna

  klara bardhi

  Edhe une tayna

 25. AMRA BAJRAMI

  Tajna l love you

 26. shazine aliu

  ❤️ ❤️ Sjpe

 27. Kristina Mehalla

  Je perfekte Tayna 😍 😘
  Lendri eshte ⭐ 🤩

 28. Malok Elmazi

  Te du shum tayna je me e mira repere❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 29. Elvir Pushka

  Jepi tay a dhe ledri

 30. Mario B.

  ❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋👄👄💚💚💙💙💙❤❤❤💛💛💛💜💜💜💓💓💕💕💕💖💖💖💖💗💗💝💝💝💞💞💞💟💟💟👍👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍😍

 31. AMRA BAJRAMI

  Tajna :l'm boss shit mosmeno setluta tajna l love you. Nuk mun dte prshkruj dashurin perti dhe per ledrin

 32. Valon Mehmeti

  Qija robt po e keqe

 33. Armela Bashalli

  Texti :
  Kallxom a je
  Ti kallxom a je
  qajo qe mdon
  qajo qe mshan
  beb kallxom a je
  qajo qe mlen
  neser kthehet
  ti kallxom a je
  a je a je
  ma bebi ti a je a je

  Tayna :
  Nese ti nuk ma din vleren
  Dije tjeterkush ma din
  Smunesh me gjet ti si une boy
  1 sa 100
  Pse po rrin veq n'instagram
  e po bon follow shum puta
  Am a boss chick boy
  Mos meno qe tluta
  Ja kom puth synin e 3
  e tash imma look on his visions
  mi pas ti 3 jete
  e sheh qe jom tjeter dimension
  Ex-at e tu
  kejt i kom intimidu
  as Next-at e tu sishin krahasu me mu
  E tash po thot qe don mem lon
  Where tf you're going
  dyt e di prap ki mu kthy
  yee baby we've been knowing
  Am a crazy chick
  mos u muno ti mem hjek
  se mqet pun met qit ty diss
  e kejt jeten me ta fik

  Ref(Tayna) :
  Kallxom a je
  ti kallxom a je
  qaj qe mdon
  qaj qe mshan
  ti kallxom a je
  qaj qe mlen
  neser kthehesh
  ti kallxom a je
  a je x2
  ma baby ti a je a je
  Ref(Ledri) :
  Kallxom a je
  Ti kallxom a je
  qajo qe mdon
  qajo qe mshan
  beb kallxom a je
  qajo qe mlen
  neser kthehet
  ti kallxom a je
  a je a je
  ma bebi ti a je a je

  Ledri :
  Fuck vula so ka tvyn sen
  menihere tlen
  masi me ty flen
  prish pun nese ty tnzen
  se ti i ki 102 nren
  sja nin nese ty tdhem
  veq per veti ty tkthen
  babe, un jom veq 1 njeri
  spe kuptoj pse me ty nmene je
  je kam fluturon
  chill ky djal si ngravitet tum ngre
  mu ki bo si ghost
  spot shoh
  po pe di qe afer meje je
  as spo kan
  as spo kesh
  mos Mona Lisa je
  jom ka tgjuj me lule
  pse po ma kthen me thika
  yee I like it
  when you act tough
  e sidomos kur tum nxo nbllo
  JLo une sjom puff
  I am a hot boy kur po rrin ftoft
  Asnjo si une
  nuk ta din
  se sisha kon me ty beb
  po me 100

  Ref(Tayna) :
  Kallxom a je
  ti kallxom a je
  qaj qe mdon
  qaj qe mshan
  ti kallxom a je
  qaj qe mlen
  neser kthehesh
  ti kallxom a je
  a je x2
  ma baby t
  i a je x3
  Ref(Ledri)
  Kallxom a je
  Ti kallxom a je
  qajo qe mdon
  qajo qe mshan
  beb kallxom a je
  qajo qe mlen
  neser kthehet
  ti kallxom a je
  a je a je
  ma bebi ti
  a je x3

 34. Emilia Gremi

  Love you je me e mira ne bote nga te gjithe kengetaret te bej like ai Kush mendon si une

 35. Emina Celaj

  I love you tayna me mira repere ❤️❤️❤️ shume bukur kno i love you so much

 36. Albamedia

  Like nese hala e dgjon 2020!🇦🇱👐🏼

 37. Brian oof

  e dini qe te dy jan kosvar

 38. Lu Du

  ❤❤❤

 39. Fat Lum

  Ledri 1000000 tayna 100000000000000000

 40. Mirsad Halimi

  Këngë shum e mir AMO tayna qysh. Koka vesh e qysh i paska ndreq flokt me bisteka katastrof me keq ardhje ai që mendon si unë. Like please

 41. Alena Kumanaku

  TAYNA
  Nese ti nuk ma din vleren
  Dije tjeter kush ma din
  S'munesh me gjet ti si un boj
  1 sa 100
  Pse po rrin vec ne instagram
  E po bon follow shum puta
  I'm a boss chick boy
  Mos meno qe t'luta
  Ja kom puth synin e 3
  E tash i am all up in his visions edhe mi pas ti 3 jet
  E sheh qe jam tjeter dimension
  Ex-at e tu
  Kejt i kom intimidu
  As Next-at e tu sishin krahasu me mu
  E tash po thot qe don mem lon
  Where the f**k you're going
  Dyt e di prap ki mu kthy
  Yeah baby we've been knowing
  I'm a crazy chick
  Mos u meno ti mem ik
  Se m'qet pun met qit ty diss
  E kejt jeten me ta fik...😍😍

 42. Liotrim Pahtijari

  Meriton Like Tayna❤️

 43. Mira Enxhi

  ❤❤❤😘😘Tayna

 44. edmond hoxha

  Kush e degjon ne 3 janar 2020 vetem une????!!???? 😂😂😂😂🤣🤣

  AMRA BAJRAMI

  Edhe Une tashi

 45. Lutfi Ademi

  super kenge kush mendon keshtu like😍😍

 46. Tush Frrokaj

  Yll je TAYNA

 47. Samije Shyti

  Like Tatna
  Koment Ledri

 48. Matias Selimaj

  Like Ledri
  Koment Fero

 49. Loco B

  Like kush do taynen dhe nuk pelqen rinen

 50. franz Hermetisch

  Kush pe kshyr 2020
  👇👇👇👇👇👇

 51. Egzona Ferizaj

  Tayna është ma e Mira❤💝

 52. Dabio Playz

  Ledri o mo i mire 💪💪💪💪💪tha me i fort

 53. Dabio Playz

  Kush me I mire Eden hazard ose grizman?? Per mu eshte hazard.

 54. Enis Mustafa

  keng tare ma e mir ne bot quhet tayna❤❤

 55. altin hasa

  byth me shumice

 56. vera bicukaj

  tayna quen👑👑👑👑👑👑👑👑

 57. Alena RAJ

  Damnnn his voice is sexy🙌🏻😏😍 and the song is jus🔥🔥🔥

 58. Nicky Mini

  Wenn ich die Balkan -Sängerinnen sehe dann denk ich die schönsten Frauen kommen aus dem Balkan

  Illyrian Fucker

  Aufjedenfall

  Sesi Vakaro

  Stimt ja auch

 59. Mateo Seferasi

  ledri bravo

 60. Mateo Seferasi

  bravo tayna

 61. Anila Mujaj

  Sa. Mire. Jeni. Bashk. Tu. Knu 😍😍😍😍

 62. Zifi Halili

  Brava tanya

 63. segjiko

  Tayna nivel shume i larte

 64. Bushi Tafa

  Like Tayna and Ledri

 65. Remzi Bytyqi

  Vazhdo keshtu TAYNA dhe LEDRI

 66. Lona B.

  like nese e ngoni en 2019/2020???

 67. Algald Veliu

  Lololol

 68. Samsung J1

  How pretty!!😚😘😙👅❤👏👏

 69. Elidjana Dervishi

  👏👏👏👏👏👏👏👌👌👌👌👌👌

 70. Elsadat Zylfiu

  tayna,ledri=live
  rina,fero=coment

 71. TheUnicornParidise e

  Super kenge😍

 72. Zoo Zo

  Like kush mendon se tayna dhe ledri duan njeri tjetrin

 73. Igballe Kurmehaj

  Bravo TYANA LEDRI JENI TE PART 👑👑👑👑

 74. mako mafijas

  👍👍👍

 75. Dea Avdyli

  Tayna❤😘❤

 76. Greta Murati

  Tayna dhe Ledri bravo dy kengetaret e mi te preferuar jeni njesha

 77. khairul Islam only boys

  Good 11:7🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

 78. s k

  Tayna je yll 😘😘

 79. Almir K

  Une e du tayna ësht quen per mu ola a me don ledri zemer hajdi te Rruga Sabile Muhaxheri jane dy dyer te kalterta qaty e kam shpine une plizzzzzzz tayn dhe ledr ju dua shumm jam ardiola jahaj 💲💲💲💲💲💲💲💲💲💲💋♥️♥️♥️

 80. Brenden O'Leary

  ALBANIAN PEOPLEEEEE.

 81. Kuq e ZI

  Tayn💣

 82. Silvia Qirjo

  You are the quin

 83. Hadis Kaka

  Se kalon kush taynen

 84. Bikelife_Lifestyle_ BIKELIFE

  Like nese e degjon 10 11 2019

 85. Hera Mucaj Queen

  Tayna !!!!❤️

 86. Erti Krasniqi

  Tputhi shum ma e burka tputhi buz

 87. Erti Krasniqi

  Tanya 🥰❣️💐💜🖤💘💕😍💗🌹💋👄🌷🌸💓😘😚💞💘💕💗💖💓😍🥰😘😚💋👄

 88. Arta.Veseli

  Best couple🥰🤞🤞❤🌍🌍🥰🥰😇😇💛💛😇💛💛😇💛💛🌍💛🌍😇🌍😇🌍😇😥❤😥❤🥰🥰❤🥰❤🥰❤🥰❤🥰🥰❤🥰❤🥰

 89. Lina super cdo kenge e jotja nesti Jupi

  ❤❤❤😍😍